Lifestyle
Severina se javila Aleksandri Prijović na Instagramu: 'Bravo mila, ponosna sam na tebe'
Nakon što je Aleksandra Prijović najavila pet koncerata u Zagrebu javila joj se i Severina.
Hrvatska pjevačica Aleksandri se javila na Instagramu i to u komentarima ispod selfieja u prepunoj Stark Areni u Beogradu.
"Bravo mila, ponosna sam na tebe", napisala je Severina.

"Hvala ti draga moja", odgovorila je Aleksandra.
I Nina Badrić čestitala je mladoj kolegici na velikom uspjehu, kao i Saša Matić i brojne druge kolege... Aleksandrin selfie iz pune dvorane lajkalo je više od 210 hiljada ljudi.

Žene.ba
vratila kultni WAG stil
Victoria Beckham ponovo nosi kombinaciju koja je obilježila Svjetsko prvenstvo 2006. godine
bez zadrške