Severina je najavila da 31. marta izlazi njezin novi singl i spot. Pjevačica je snimila duet s bugarskim muzičarom Azisom, a pjesma se zove Fališ mi.
Seve je na Instagramu objavila kratki teaser spota, a danas je dodala i fotografije s pripreme za snimanje spota.
Otkrila je da je njezin novi singl nastao u suradnji s Filipom Miletićem, koji je autor mnogih njezinih hitova, prenosi Index.hr.
Pjevačica mjesec dana prije svog 50. rođendana prima brojne komplimente na račun svog izgleda, a na fotkama izgleda sjajno. Nove su fotografije za samo dva sata skupile 15 hiljada lajkova na Instagramu.
Žene.ba
vratila kultni WAG stil
Victoria Beckham ponovo nosi kombinaciju koja je obilježila Svjetsko prvenstvo 2006. godine
bez zadrške