David i Victoria Beckham stigli su na ljetovanje u Hrvatsku.
Poznati par snimljen je danas nakon što su iz Dubrovnika došli na otok Lopud, gdje su ljetovali i prošle godine.
Par se prošle godine odmarao na luksuznom imanju Lopud 1483. Riječ je o nekadašnjem franjevačkom samostanu koji je barunica Francesca von Habsburg obnovila i danas je jedna od top lokacija na Jadranu. U sklopu kompleksa nalazi se i Sveti vrt.
Najam luksuznog kompleksa za jedan dan košta 10.000 eura za deset osoba, a cijena jednog noćenja iznosi oko 1400 eura.
Prošle godine su ondje proslavili rođendan svoje kćeri Harper.
(Žene.ba)
vratila kultni WAG stil
Victoria Beckham ponovo nosi kombinaciju koja je obilježila Svjetsko prvenstvo 2006. godine
bez zadrške