Irina Shayk odletjela je u Milano kako bi sudjelovala na modnim revijama na Sedmice mode u tom gradu. Zvijezda je za let odabrala prilično neobičnu modnu kombinaciju.

33-godišnja ljepotica pojavila se pred novinarima u bež trenchu modne marke Burberry, čije je i zaštitno lice, kratkim kožnim hlačama s naglašenim pripijenim nogavicama i u bijeloj košulji. Shayk je odabrala kožne čizme Dr.Martens, koje će ove sezone biti jedne od glavnih modela na ulicama. Od modnih dodataka manekenka se odlučila za Versace torba i sunčane naočale. Irina je bila praktički bez šminke, skupila je kosu u glatki rep i stavila sitne zlatne naušnice.

Elle.hr
vratila kultni WAG stil
Victoria Beckham ponovo nosi kombinaciju koja je obilježila Svjetsko prvenstvo 2006. godine
bez zadrške